Міжнародний центр з ненасильницької комунікації (США)

На початку весни 2014 року спеціаліст Міжнародного центру з ненасильницької комунікації Карл Плеснер спільно з фахівцями Українського центру ненасильницького спілкування і примирення "Простір гідності" провели низку діалогів на майданчику "Майдан-Беркут" за методикою ненасильницької комунікації. За твердженням ініціаторів діалогу, їм вдалося досягнути примирення між його учасниками, що в подальшому сприяло їхній спільній службі в АТО.

16 жовтня 2014 року тренер Міжнародного центру з ненасильницької комунікації Дюк Дюкшерер спільно з групою українських фасилітаторів провели діалог у місті Новогродівка (Донецька область, за 15 км до зони АТО) між представниками місцевої громади та прикордонниками у місті Новогродівка. У рамках проекту протягом дня було проведено чотири зустрічі — з жителями міста, командуванням гарнізону прикордонників, власне з прикордонниками та між обома сторонами. Після закінчення діалогу з метою більш ефективного налагодження комунікації було вирішено розробити план спільних дій між громадою та прикордонниками.

Крім того, 2 – 5 жовтня 2014 року та 20 – 23 листопада 2014 року Д. Дюшерер провів тренінг "Практика ненасильницької комунікації" у Львові та Одесі.