Діалогові проекти, підтримані Міжнародним фондом "Відродження"
У рамках підтримки громадських ініціатив східноукраїнського, південноукраїнського та західноукраїнського регіону наприкінці грудня 2014 року Міжнародний фонд "Відродження" підтримав низку проектних пропозицій, що стосуються діалогу між різними громадами, зокрема:
- Проект "Новітня кримська община та львівська громада: порозуміння через діалог" громадської організації "Інститут громадянського суспільства";
- Проект "Бібліотечний театр для діалогу та розуміння "Почуємо один одного" Центральної міської бібліотеки ім. М. Кропивницького Центральної Бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва;
- Проект "Форум–театр як засіб вирішення конфліктів у сучасному українському суспільстві" громадської організації "Майстерня добра".