Новини

12 січня 2017

Міжнародний центр перспективних досліджень шукає стратегічних радників

Міжнародний центр перспективних досліджень оголошує конкурс на посади стратегічних радників. Дедлайн - 20 січня 2017 року.

06 вересня 2015

Що робити Україні з Донбасом?

І якщо не знайти точки дотику, якщо не зрозуміти як, якими аргументами достукатися до цих людей, ймовірності кризи "зі сходу" зберігаються. Починаючи від збройного конфлікту і закінчуючи банальним голосуванням "по-донецьки". (рос.)

31 серпня 2015

Дві історії навиворіт

У світі не буває абсолютно білого або чорного кольорів. Все має свої відтінки. Так само не буває абсолютного зла або добра. Все має свої нюанси. Наступні історіі об'єднує виключно одне місто і один час, у який вони відбулися (рос.).

29 серпня 2015

Ярослав Грицак: Як здійснити революцію примирення Росії та України в їхніх суперечках навколо минулого

З точки зору історика, українська версія не правдивіша за російську. Русь не була ні російською, ні українською державою, та й державою її складно назвати. Як писав класик, "минуле — це інша країна, там все іншакше".

14 серпня 2015

Олена Стяжкіна: Усі потребують прощення: і ті, хто виїхав з Донбасу, і ті, хто там залишився

Образ "сепаратиста", що нав'язується ворогом, дегуманізує українське суспільство. І Кремль цим явно задоволений. (рос.)

10 серпня 2015

У Львові відкрилася виставка про схожість українців Донбасу та Галичини

Досить мислити стереотипами, шукати різницю замість бачити схожість, досить цуратись замість зрозуміти і допомогти", - так пояснює головний задум виставки автор ідеї та координатор проекту журналістка Мар’яна П’єцух.

02 серпня 2015

Раміль Замдиханов (Донецьк): Сьогодні заклики до миру звучать поки що тихо та невпевнено

Непереконливість їх багато в чому пояснюється тим, що носіїв миротворчої позиції обидві сторони поспішають звинуватити у зраді. Суспільство, кероване агресивними імперативами, поки що такі звинувачення чує із задоволенням. (рос.)

30 липня 2015

"Ти і я - однієї крові". Поговоріть з ними

Мова йде не тільки про кілометри, заводи, будинки, тіла людей, а й про душі теж. Війна за душі цих людей, що по ту, що по цей бік червоної лінії, не ведеться. Ми програли її на найпершому етапі, кинувши їх наодинці зі своїми бідами. (рос.)

27 липня 2015

Про що говорять у поїзді "Київ - Війна"

Піднімати бунти і кидати людей на амбразури легше там, де низька освіта і грошей немає. Це знижує вартість послуг "живої сили" і допомагає легше вести війну. (рос.)

16 липня 2015

Як повернути Крим і Донбас без війни: 5 кроків для об'єднання України. Поради експертів

Взятий владою курс на ізоляцію тимчасово окупованих територій Донбасу є помилковим, вважає багато експертів. На їхню думку, блокада територій, захоплених так званими ЛНР і ДНР, сприяє ще більшій інтеграції місцевих жителів у російський простір. (рос.)

Завантажити ще