Партнерство

Команда "Національного діалогу" шукає регіональних партнерів

 

Для реалізації проекту "Ініціювання Національного діалогу в Україні" Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) шукає регіональних партнерів в обласних центрах України.

У рамках проекту передбачається проведення одноденного засідання круглого столу, присвяченого регіональним особливостям відповідного регіону у загальноукраїнському контексті. Під час заходу передбачається представлення результатів дослідження, присвяченого баченню українцями та представниками визначеного регіону минулого країни, теперішнього конфлікту Сході та ситуації щодо Криму, а також виробленню бачення майбутнього розвитку України як єдиної та суверенної держави. У результаті дискусії та брейнстормінгу планується виробити пропозиції від регіону щодо політики національної єдності та плану заходів її реалізації, які будуть включені у загальноукраїнський документ.

За результатами регіонального обговорення представники від кожної області будуть запрошені на підсумкову конференцію у Києві, присвячену виробленню державної політики національної єдності України.

Ми шукаємо тих, хто поділяє наші цінності, готовий поширювати їх у своєму регіоні, має досвід проведення аналітичних досліджень та організації публічних заходів.

Ми зацікавлені у встановленні довготривалого партнерства з аналітичними та громадськими організаціями, компетентними у питаннях внутрішньої політики, політичної конкуренції, аналізу громадської думки, вироблення державних політик.

Пропозиції щодо співпраці просимо надсилати на електронну пошту tblyznyuk@icps.kiev.ua разом із описом діяльності Вашої організації.

За додатковою інформацією просимо звертатися до менеджера проектів МЦПД Тетяни Близнюк за телефоном +38-093-708-24-62.

 

МЦПД є провідним українським незалежним аналітичним центром, що був заснований у 1994 році. МЦПД бере активну участь у впровадженні демократичних принципів управління в Україні. МЦПД прагне досягати сталого впливу завдяки створенню ефективних партнерств, застосуванню міжнародної практики та виробленню інноваційних рішень.